E-veikala noteikumi

1. Vispārējie noteikumi

1.1. Interneta veikals faveo.lv ir  SIA FAVEO, reģistrācijas numurs: 50203364551, juridiskā adrese: Vīlandes iela 7-4, Rīga piederoša un uzturēta interneta vietne.

2.Intelektuālā īpašuma tiesības uz www.faveo.lv pieder SIA FAVEO

3. faveo.lv  ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.

4.faveo.lv, neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala www.faveo.lv  lietošanas rezultātā.

5.Piekļūstot www.faveo.lv interneta vietnei un lietojot to, lietotājs apliecina, ka ir izlasījis tās lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.

6.Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir jāapliecina, ka tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar Preču piegādes noteikumiem un Garantijas un atteikuma tiesībām.

7.Iegādājoties www.faveo.lv interneta veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

8. Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

2. Pasūtījuma noformēšana

8. Lai veiktu pirkumu faveo.lv, klientam ir jāveic Preču pasūtījums.

9. Veikt pasūtījumus faveo.lv var nereģistrētie lietotāji.

10. Lai iesniegtu pasūtījumu, atbilstošās Preces jāpievieno grozam un jānospiež poga “Noformēt pasūtījumu”.

11. Papildus, Klientam jāievada piegādes adrese un vēlamais Preces saņemšanas veids.

12. faveo.lv nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem vai citām sekām, kas rodas no nepareiziem datiem, kurus Klients norādījis pasūtījumā.

13. Pirkuma apmaksa ir iespējama pēc rēķina saņemšanas, izmantojot bankas pārskaitījumu. Klients pirms maksājuma veikšanas pārbauda, vai pasūtījumā redzamie Produkti, to daudzums un cenas atbilst viņa vēlmei.

14.www.faveo.lv nosūta Klientam e-pastu ar Pasūtījuma apstiprinājumu. Ja Klients pamana pasūtījuma apstiprinājuma ziņojumā kādas kļūdas (nevēlamās preces, daudzumus utt.), Klientam nekavējoties jāsazinās ar www.faveo.lv  klienta atbalstu pa tālruni 29466966 vai pa e-pastu: 

15. Pasūtījums ir apmaksājams nekavējoties, pilnā apmērā. Kad ir veikts maksājums, pasūtījums tiek uzskatīts par iesniegtu un tiek veikta Preču komplektācija.

16. Gadījumā, ja pēc pasūtījuma veikšanas, faveo.lv nevar piegādāt pasūtīto produktu vai vēlamo daudzumu, www.faveo.lv sazinās ar Klientu un precizē informāciju.

17. Gadījumā, ja Preci nav iespējams aizvietot vai nomainīt ar citu, vai ja saņemot Preci Klientu neapmierina šāda apmaiņa, Klients ir tiesīgs no pasūtījuma atteikties un nauda tiks atgriezta un Klienta bankas kontu 14 darba dienu laikā. visivar.lv ir tiesīgs atteikties no pasūtījuma izpildes, paziņojot par to Klientam un norādot atcelšanas iemeslu.

18. Gadījumā, ja www.faveo.lv neizpilda pasūtījumu, Klientam tiek atgriezta nauda 14 darba dienu laikā.

3. Datu konfidencialitāte

19. Lietotājam ir aizliegts izpaust savus piekļuves datus citām personām.

20. Lietojot www.faveo.lv  interneta veikalu, lietotājs piekrīt personas datu apstrādei. Tas nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un preču piegādei.

21. SIA FAVEO var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj analizēt interneta vietnes apmeklētību un izmantošanu.

22. Detalizēta informācija par personas datu apstrādi un aizsardzību iekļauta Privātuma Politikā.

4. Preču apraksti un cenas

23. Interneta veikalā www.faveo.lv redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar www.faveo.lv  pa e-pastu:  vai pa tel. 29466966

24. Visas cenas norādītas euro ar PVN. Cenā nav ietverta maksa par piegādi.

25. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma, kā arī var tikt piemērotas precēm atlaides. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī, izņemot gadījumos, kad Precei norādīta neparieza cena tehniskas kļūdas vai sistēmas bojājumu dēļ. visivar.lv ir tiesības atteikt pārdot internetveikalā pasūtītās Preces, informējot par to Klientu, gadījumā, ja Prece vairs nav pieejama vai tehnisku iemeslu dēļ internetveikalā norādītā Preces cena un/vai parametri neatbilst faktiskajai preces cenai un/vai parametriem. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā fawww.faveo.lv un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.

26. Piegādes izdevumi (ja tādi pastāv) tiek uzskaitīti atsevišķi, pirms apmaksas veikšanas.

5. Pasūtījuma atcelšana jeb distances līguma pārtraukšana

27. FAVEO līdz brīdim, kamēr nav saņemta klienta apmaksa, ir tiesības atcelt klienta pasūtījumu, ja tiek konstatētas neatbilstības preču aprakstos vai cenās.

28. Pasūtījums tiek anulēts, ja rēķins netiek apmaksāts 5 dienu laikā no tā nosūtīšanas brīža Klientam.

29. faveo.lv ir tiesības pārtraukt distances līgumu gadījumā, ja puses cieš pārmērīgus zaudējumus līguma izpildē un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

30. Latvijas Republikas Ministru kabineta 20.05.2014. noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

31. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt, parakstīt un nosūtīt šo veidlapu kopā ar pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju mums uz e-pastu  vai pa pastu SIA “FAVEO”, Vīlandes iela 7-4. Rīga, LV 1010.

32. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, – 14 dienu laikā no preces piegādes brīža.

33. Lai vienotos par preces atdošanas vietu un veidu, lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu info(abols)faveo.lv"> vai zvanot 29466966.

34. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, izņemot preces piegādes un atpakaļnosūtīšanas izmaksas, kuras netiks atmaksātas un tās sedz pircējs, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.

35. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos: a) ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ; b) preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.

36. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālajā iepakojumā, un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam.

6. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta vietnē ir eiro.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

7. Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža. (Atkarībā no preces, pircējam var nebūt obligātas atteikuma tiesības, šādā gadījumā iemeslam ir jābūt skaidri norādītam un izskaidrotam). Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, preces drīkst izmantot tikai tām paredzētajiem mērķiem, p atērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Ja preces tiek nepiemēroti izmantotas vai bojātas, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts , internetveikalam ir tiesības samazināt atmaksājamo summu atbilstoši preces vērtības samazinājumam.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jāiesniedz atteikuma veidlapu, kuru iespējams atrast šeit: ( ievietojiet saiti uz atteikuma veidlapu) nosūtot to uz e-pasta adresi 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas. Ir laba prakse klientam nodrošināt preces atpakaļsūtīšanu bez papildus maksas. Tas palielinās uzticību internetveikalam, kas palīdzēs uzlabot pārdošanas apjomus.

Nākamais teikums ir paredzēts tiešsaistes veikaliem, kuri nevar piedāvāt bezmaksas preces atgriešanas iespēju. Pircējs sedz preces atgriešanas izmaksas, izņemot gadījumus, kad iemesls atgriešanai ir tas, ka prece neatbilst pasūtījumam (piemēram, nepareizs vai bojāts produkts).

Pircēja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma veidlapas nosūtīšanas internetveikalam, atdot Pārdevējam Preces. Pēc atpakaļ nosūtīto preču saņemšanas internetveikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, atmaksā visus no pircēja saņemtos maksājumus pamatojoties uz Distances līgumu.

Pārdevējam ir tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr nav saņēmis no Pircēja Preces vai preču atgriešanas apliecinājumu. Ja pircējs ir izvēlējies citu sūtīšanas veidu nekā lētāko internetveikalā piedāvāto sūtījumu veidu, internetveikalam nav pienākums kompensēt pārsniegtās sūtījuma izmaksas.

Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus internetveikala saprātīgas kontroles.

Internetveikals patur tiesības atteikties pārdot preces un pieprasīt preču atgriešanu no Pircēja, ja internetveikalā norādītā cena ir ievērojami mazāka par tās tirgus cenu kļūdas dēļ.

8. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.