Mēs

FAVEO ir sociālais uzņēmums un fonds, dibināts 2022. gadā

FAVEO strādā ar mērķi padarīt sabiedrību iekļaujošāku un palīdzēt cilvēkiem ar ierobežotām iespējām sasniegt viņu potenciālu.

FAVEO - vieta, kur satikties!  

FAVEO no latīņu valodas  – "atbalsts, tas kurš rada drošību".

Mūsu stāsts

Arī FAVEO pamatā ir cilvēka stāsts. Viņa vārds ir Kristers. Jauns, spēka pilns vīrietis, kurš pēc skolas, līdzīgi kā daudzi citi viņa vienaudži ar invaliditāti, nevar atrast savu vietu sabiedrībā. Katrs gads, ko šie jaunieši pazaudē nestrādājot un negūstot noderības sajūtu, kļūst par lielāku nastu viņu aprūpētājiem un viņiem pašiem. FAVEO mērķis ir palīdzēt Kristeram un  tūkstošiem citu cilvēku piederēt šai sabiedrībai.

Nodarbinātība 

Jēgpilna nodarbošanās un darbs ir nozīmīga katra cilvēka dzīves sastāvdaļa. FAVEO nodarbinātības platforma izveidota, lai dotu iespēju satikties sociāli atbildīgam darba devējam un darba ņēmējam - cilvēkam ar ierobežotām iespējām.Nodarbinātības iespējas var būt dažādas – gan darbs uz pilnu slodzi, gan uz dažām stundām nedēļā, gan attālināts darbs no mājām.

Iespējama sadarbība ar ražošanas uzņēmumiem vai nevalstiskajām organizācijām.

Vēlies atrast darbu? Aizpildi anketu!

Vēlies atrast darbinieku? Sazinies ar mums!
 

Pieejama vide un pakalpojumi

FAVEO organizē dažādas aktivitātes, kas mērķētas uz iekļaujošas vides un pakalpojumu veidošanu, sniedz konsultācijas par vides pieejamību, piedalās un organizē dažādas diskusijas.
  

Komanda

      

Valdes priekšsēdētāja
Ieva 

 

     
  Vizuālā marketinga vadītāja
Helēna 
     
 

Nodarbinātības kataloga projekta asistents
Kristers 

 

     
     

Sadarbības partneri